wjazd i parkowanie na terenie ROD Niezapominajka

28 maja 2017 prezes Bez kategorii

Wjazd na teren ROD „Niezapominajka

Przypominamy  o przestrzeganiu przepisów dotyczących wjazdu i parkowania na terenie ROD a także każdorazowe rozważenie konieczności wjazdu.

Regulaminu ROD w §68 i §69 wyraźnie mówi o zakazie wjazdu na teren Ogrodu.

Wjazd jest dozwolony tylko w sytuacji transportu ciężkich materiałów niezbędnych do budowy, ziemi itp.

Często czujemy się jak działkowcy przy drodze miejskiej a nie drodze wewnętrznej znajdującej się na terenie Ogrodu Działkowego. Chrońmy nasze Ogrody przed nadmiarem spalin, starajmy się zachować zielone drogi wewnętrzne, które są rozjeżdżane przez przejeżdżające samochody.

Nie wydaje się koniecznym wjazd w celu dostarczenia produktów na grill itp. Parking nie jest aż tak oddalony aby nie można było zostawić samochodu i tego typu produktów przenieść.

Wjazd na teren Ogrodu, zgodnie z Regulaminem ROD jest dopuszczalny w celu dostarczenia lub zabrania materiałów, przedmiotów ciężkich itp,

W związku z obowiązkiem zapewnienia w alejach i drogach ogrodowych ciągłości przejazdu, niezbędnej do przeprowadzenia ewentualnej akcji gaśniczej lub ewakuacyjnej, Zarząd ROD „Niezapominajka” podejmuje decyzję o wyznaczeniu miejsca do sporadycznego parkowania samochodów osobowych podczas spotkań rodzinnych, okolicznościowych, etc., wyłącznie w szerokiej alei biegnącej od budynku biura Zarządu w kierunku północnym, po jej lewej stronie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Prosimy o ograniczenie wjazdów na teren ROD.

Na co dzień miejscem parkowania samochodów jest parking przy ul. Wielki Rów wzdłuż cmentarza.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by WordPress and HQ Premium Themes. login